moneta logo
logo aisis

Osobní finanční gramotnost nejen pro pedagogy – seminář ZDARMA

Máte o seminář zájem? Kapacita akcí, které financujeme z grantů, je pro rok 2023 naplněna. V tuto chvíli máme podané žádosti o granty pro rok 2024. Další zájemce evidujeme do realizace aktivit od ledna 2024.

Objednávka semináře pro pedagogy ZDARMA ZDE.

Chcete zvýšit svoji osobní finanční gramotnost? Četli jste o tom, jaké změny nastaly pro nás spotřebitele v oblasti záruk a uplatňování reklamací? Ať už učíte finanční gramotnost nebo jen chcete více rozumět svým financím a všemu, co je s nimi spojené, právě Vám nabízíme náš seminář osobní finanční gramotnosti.

Pokud máte o seminář nebo další informace k jeho realizaci zájem, napište nám. Pokud se chcete rovnou přihlásit a být zájemci pro realizaci od ledna 2024, využijte formulář níže.
Každá přihlášená škola navíc zcela zdarma získá projektový den finanční gramotnosti pro dvě třídy dětí – ať už z 1. nebo 2. stupně.

Nabízíme Vám seminář, ve kterém si ujasníte základní terminologii a seznámíte se se spotřebitelskými právy v oblastech:

  • omyly spotřebitelů v obchodním styku,
  • nákupy na internetu i v kamenných prodejnách,
  • záruky a uplatňování reklamací,
  • nákupy mimo kamenné prodejny,
  • spotřebitelské smlouvy a úvěry,
  • zájezdy.

Seminář je určen nejen pedagogickým pracovníkům základních škol. Obsah semináře není zaměřen na metodiku výuky, ale na témata, která v každodenním životě uplatní každý z nás.

Seminář realizujeme přímo u Vás ve škole, termín realizace a čas je domlouváme podle Vašich představ a možností našich lektorů.
Seminář je realizován v rámci projektu Škola odpovědného spotřebitele, který je financován grantem Ministerstva průmyslu a obchodu.

Stáňa Křížová
Stáňa Křížová
Původně učitelka matematiky a občanské výchovy. Od roku 2006 lektorka programu a také ten, kdo o program Rozumíme penězům společně s lektory a koordinátory pečuje.

Další články autora

Podobné články

Nejnovější

Bitcoin pro začátečníky

Slova jako Bitcoin nebo kryptoměny jsou již zaběhlými pojmy ve světě financí. Pojďme se podívat, co se za nimi skrývá pohledem lajka a spíše...

Kam uložit rodinnou rezervu?

Jak proplouvat mezi produkty, které jsou dnes trendy na rodinnou rezervu? Jak a kam uložit peníze, které potřebujeme mít rychle k dispozici pro nečekané...

Internetové podvody – část II.

V prvním dílu článku o internetových podvodech jsme se podívali na různé typy podvodů a jejich specifikace. Jejich společným jmenovatelem je snaha podvodníků prostřednictvím vzbuzení...