moneta logo
logo aisis

Osobní finanční gramotnost nejen pro pedagogy – seminář ZDARMA

Máte o seminář zájem? Kapacita akcí, které financujeme z grantů, je pro rok 2023 naplněna. V tuto chvíli máme podané žádosti o granty pro rok 2024. Další zájemce evidujeme do realizace aktivit od ledna 2024.

Objednávka semináře pro pedagogy ZDARMA ZDE.

Chcete zvýšit svoji osobní finanční gramotnost? Četli jste o tom, jaké změny nastaly pro nás spotřebitele v oblasti záruk a uplatňování reklamací? Ať už učíte finanční gramotnost nebo jen chcete více rozumět svým financím a všemu, co je s nimi spojené, právě Vám nabízíme náš seminář osobní finanční gramotnosti.

Pokud máte o seminář nebo další informace k jeho realizaci zájem, napište nám. Pokud se chcete rovnou přihlásit a být zájemci pro realizaci od ledna 2024, využijte formulář níže.
Každá přihlášená škola navíc zcela zdarma získá projektový den finanční gramotnosti pro dvě třídy dětí – ať už z 1. nebo 2. stupně.

Nabízíme Vám seminář, ve kterém si ujasníte základní terminologii a seznámíte se se spotřebitelskými právy v oblastech:

  • omyly spotřebitelů v obchodním styku,
  • nákupy na internetu i v kamenných prodejnách,
  • záruky a uplatňování reklamací,
  • nákupy mimo kamenné prodejny,
  • spotřebitelské smlouvy a úvěry,
  • zájezdy.

Seminář je určen nejen pedagogickým pracovníkům základních škol. Obsah semináře není zaměřen na metodiku výuky, ale na témata, která v každodenním životě uplatní každý z nás.

Seminář realizujeme přímo u Vás ve škole, termín realizace a čas je domlouváme podle Vašich představ a možností našich lektorů.
Seminář je realizován v rámci projektu Škola odpovědného spotřebitele, který je financován grantem Ministerstva průmyslu a obchodu.

Stáňa Křížová
Stáňa Křížová
Původně učitelka matematiky a občanské výchovy. Od roku 2006 lektorka programu a také ten, kdo o program Rozumíme penězům společně s lektory a koordinátory pečuje.

Další články autora

Podobné články

Nejnovější

Pojištění majetku – povodeň a záplava

V dnešním článku se budeme věnovat pojistným rizikům skrývajícím se pod pojmy povodeň a záplava. Toto téma si zaslouží zvýšenou pozornost kvůli stále častějším extrémním...

Důležitost finančního plánu

Život nabízí mnoho radostných okamžiků, ale také nejistot a nečekaných událostí. Jak bychom měli reagovat na tyto proměnlivé situace z finančního hlediska? Jak efektivně...

Vývoj mezd v České republice

Průměrná mzda a medián Český statistický úřad vydal nejnovější statistiky v oblasti mezd. Průměrná mzda ve 4. čtvrtletí roku 2023 dosáhla výše 46 013 Kč, což v čistém...