moneta logo
logo aisis

Osobní finanční gramotnost nejen pro pedagogy – seminář ZDARMA

Chcete zvýšit svoji osobní finanční gramotnost? Četli jste o tom, jaké změny nastaly pro nás spotřebitele v oblasti záruk a uplatňování reklamací? Ať už učíte finanční gramotnost nebo jen chcete více rozumět svým financím a všemu, co je s nimi spojené, právě Vám nabízíme náš seminář osobní finanční gramotnosti.

Máte o seminář zájem? Do konce roku 2023 můžeme seminář zcela zdarma nabídnout 15 základním školám – skupinám pedagogických i nepedagogických zaměstnanců z těchto škol. Pokud máte o seminář nebo další informace k jeho realizaci zájem, napište nám. Pokud se chcete rovnou přihlásit, využijte formulář níže. Finance z grantu máme jen na realizaci 15 akcí.
Každá přihlášená škola navíc zcela zdarma získá projektový den finanční gramotnosti pro dvě třídy dětí – ať už z 1. nebo 2. stupně.

Nabízíme Vám seminář, ve kterém si ujasníte základní terminologii a seznámíte se se spotřebitelskými právy v oblastech:

  • omyly spotřebitelů v obchodním styku,
  • nákupy na internetu i v kamenných prodejnách,
  • záruky a uplatňování reklamací,
  • nákupy mimo kamenné prodejny,
  • spotřebitelské smlouvy a úvěry,
  • zájezdy.

Seminář je určen nejen pedagogickým pracovníkům základních škol. Obsah semináře není zaměřen na metodiku výuky, ale na témata, která v každodenním životě uplatní každý z nás.

Seminář realizujeme přímo u Vás ve škole, termín realizace a čas je domlouváme podle Vašich představ a možností našich lektorů.

Stáňa Křížová
Stáňa Křížová
Původně učitelka matematiky a občanské výchovy. Od roku 2006 lektorka programu a také ten, kdo o program Rozumíme penězům společně s lektory a koordinátory pečuje.

Další články autora

Podobné články

Nejnovější

Jak jsou žáci základních škol finančně gramotní

Jak jsou žáci základních škol v České republice finančně gramotní? Na to se snaží přinést odpovědět Test finanční gramotnosti Rozumíme penězům, který je k dispozici online...

Jak si vybrat nemovitostní fond

Investování v České republice není trendy. Češi raději využívají bankovních účtů, kde ale nemohou porazit inflaci. Pokud se rozhodnou peníze uložit jinam, tak nejčastěji volí...

Práva při nákupu mimo kamenné prodejny – díl III.

V prvním dílu seriálu na téma nakupování mimo kamenné prodejny jsme se seznámili s tím, jaké všechny způsoby uzavírání obchodu patří mezi ty, které můžeme nazvat...