Nabízíme

Kapacita akcí zdarma je naplněna – pro celý rok 2024 máme evidovány zájemce i náhradníky.
Rádi pro Vás zrealizujeme semináře, workshopy, projektové dny, přednášky dle Vašich potřeb. Kalkulaci Vám zašleme zpracovanou dle Vašich požadavků.

Rozklikněte si aktivitu, o kterou máte zájem, a u jejího popisu najdete formulář, kterým se přihlásíte mezi zájemce.

Aktivity, které pro školy realizujeme zdarma, financuje MONETA Money Bank. Další akce si školy mohou financovat například z šablony Inovativní vzdělávání žáků ZŠ a SŠ.

Střední školy


 

 

Školy mohou tyto aktivity financovat z šablon Inovativní vzdělávání žáků SŠ.

Pro podporu finanční gramotnosti dále nabízíme…

Nabídka programu Rozumíme penězům je rozmanitá. Výše uvedená nabídka je v tuto chvíli pro účastníky zdarma, financuje ji MONETA Money Bank a grant z Ministerstva průmyslu a obchodu.

Školám nabízíme i projektové dny do Šablon, a to pro žáky I. i II. stupně. Postup je jednoduchý, učitel si vybere téma, objedná lektora a získá program na 4 hodiny pro celou třídu, který lze uhradit i z šablony Inovativní vzdělávání žáků ZŠ/SŠ. Program pro Vás můžeme zrealizovat jako cyklus vzdělávání.

Finanční gramotnost přináší témata, která v každodenním životě uplatňuje každý z nás. Proto naše semináře vyhledávají pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci školy, rodiče i širší veřejnost. Realizujeme semináře zaměřené na osobní finanční gramotnost, ale i na metodiku výuky na základní škole.

V nabídce knih máme kromě materiálů pro účastníky kurzů i další knihy, které si můžete přímo zakoupit. Najdete zde metodiky výuky pro pedagogy, pracovní listy s praktickými úkoly pro mladší žáky a sbírky úloh z reálného života propojující matematickou, čtenářskou a finanční gramotnost pro žáky starší.

Máte zájem smysluplně rozvíjet finanční gramotnost na vaší škole? Absolvujte s námi vzdělávání, staňte se členy Klubu Rozumíme penězům. Klubovým školám nabízíme i mimořádné akce, jako například Letní školu, kde pedagogové získají aktuální informace a metodické materiály, potkají se s odborníky z banky a mají možnost sdílet své zkušenosti s kolegy z jiných škol.

Tým lektorů Rozumíme penězům tvoří finanční odborníci i učitelé ze škol, kteří všechny úlohy v našich knihách ověřují se svými žáky.