Nabízíme

Kapacita akcí pro základní a střední školy byla během středy 22. 3. naplněna.
Další zájemci jsou evidováni jako náhradníci nebo zájemci do roku 2024.

Aktivity financuje MONETA Money Bank a grant Ministerstva průmyslu a obchodu – proto jsou pro Vás zdarma.

Pro podporu finanční gramotnosti dále nabízíme…

Nabídka programu Rozumíme penězům je rozmanitá. Výše uvedená nabídka je v tuto chvíli pro účastníky zdarma, financuje ji MONETA Money Bank a grant z Ministerstva průmyslu a obchodu.

Školám nabízíme i projektové dny do Šablon, a to pro žákůy I. i II. stupně. Postup je jednoduchý, učitel si vybere téma, objedná lektora a získá program na 4 hodiny pro celou třídu, který lze uhradit i ze Šablon.

Finanční gramotnost přináší témata, která v každodenním životě uplatňuje každý z nás. Proto naše semináře vyhledávají pedagogičtí i nepedagogičtí pracovníci školy, rodiče i širší veřejnost. Realizujeme semináře zaměřené na osobní finanční gramotnost, ale i na metodiku výuky na základní škole.

V nabídce knih máme kromě materiálů pro účastníky kurzů i další knihy, které si můžete přímo zakoupit. Najdete zde metodiky výuky pro pedagogy, pracovní listy s praktickými úkoly pro mladší žáky a sbírky úloh z reálného života propojující matematickou, čtenářskou a finanční gramotnost pro žáky starší.

Máte zájem smysluplně rozvíjet finanční gramotnost na vaší škole? Absolvujte s námi vzdělávání, staňte se členy Klubu Rozumíme penězům. Klubovým školám nabízíme i mimořádné akce, jako například Letní školu, kde pedagogové získají aktuální informace a metodické materiály, potkají se s odborníky z banky a mají možnost sdílet své zkušenosti s kolegy z jiných škol.

Tým lektorů Rozumíme penězům tvoří finanční odborníci i učitelé ze škol, kteří všechny úlohy v našich knihách ověřují se svými žáky.