moneta logo
logo aisis

Seminář se stáží v ZŠ Chrudim, Dr. J. Malíka

Semináře finanční gramotnosti se stáží jsme pro Vás ověřili, osvědčily se a proto je chceme nabízet dál. V první polovině roku 2014 Vám chceme nabídnout dvě tyto akce, kdy každá je plánována jen pro 15 pedagogů – jedna je určena pedagogům prvního stupně, další pedagogům druhého stupně.

Akce je dvoudenní, účastník se musí zúčastnit obou dní. Součástí této akce je seminář, návštěva ve výuce a povídání o tom, jak byla v dané škole výuka finanční gramotnosti zaváděna. Účastníci této akce získají nejen teoretické informace o metodice výuky finanční gramotnosti, ale zároveň budou mít možnost vidět výuku finanční gramotnosti a to jak na prvním, tak na druhém stupni základní školy.

Obě akce se tentokrát budou konat v Základní škole Chrudim, Dr. J. Malíka. Tato škola již dlouhodobě učí finanční gramotnost na prvním i druhém stupni a pedagogové této školy se podíleli na tvorbě výukových materiálů v programu Zodpovědně s penězi.

Účast na této akci mají účastníci zdarma – zdarma je obsahová část akce, coffeebreaky, obědy a také ubytování. Účastník si sám hradí dopravu na seminář a v rámci akce není zajištěna večeře.

Obě akce se budou konat v termínu 24. – 25. dubna 2014. Počet účastníků v každé skupině je omezen na patnáct, proto se svojí přihláškou neváhejte. Předběžně se můžete přihlásit zde – rezervaci svého místa pak závazně potvrdíte ve chvíli, kdy Vám k akci pošleme bližší informace. V případě většího počtu zájemců, bude rozhodující pořadí jejich přihlášky.

Akce je již naplněna a zájemci se mohou přihlásit už jen jako náhradníci.

 

Další články autora

Podobné články

Nejnovější

Jak si vybrat nemovitostní fond

Investování v České republice není trendy. Češi raději využívají bankovních účtů, kde ale nemohou porazit inflaci. Pokud se rozhodnou peníze uložit jinam, tak nejčastěji volí...

Práva při nákupu mimo kamenné prodejny – díl III.

V prvním dílu seriálu na téma nakupování mimo kamenné prodejny jsme se seznámili s tím, jaké všechny způsoby uzavírání obchodu patří mezi ty, které můžeme nazvat...

Práva při nákupu mimo kamenné prodejny – díl II.

V prvním dílu seriálu o nakupování mimo kamenné prodejny jsme se seznámili s tím, jaké všechny způsoby uzavírání obchodu patří mezi ty, které můžeme nazvat nákupy...