moneta logo
logo aisis

Seminář se stáží v ZŠ Chrudim, Dr. J. Malíka

Semináře finanční gramotnosti se stáží jsme pro Vás ověřili, osvědčily se a proto je chceme nabízet dál. V první polovině roku 2014 Vám chceme nabídnout dvě tyto akce, kdy každá je plánována jen pro 15 pedagogů – jedna je určena pedagogům prvního stupně, další pedagogům druhého stupně.

Akce je dvoudenní, účastník se musí zúčastnit obou dní. Součástí této akce je seminář, návštěva ve výuce a povídání o tom, jak byla v dané škole výuka finanční gramotnosti zaváděna. Účastníci této akce získají nejen teoretické informace o metodice výuky finanční gramotnosti, ale zároveň budou mít možnost vidět výuku finanční gramotnosti a to jak na prvním, tak na druhém stupni základní školy.

Obě akce se tentokrát budou konat v Základní škole Chrudim, Dr. J. Malíka. Tato škola již dlouhodobě učí finanční gramotnost na prvním i druhém stupni a pedagogové této školy se podíleli na tvorbě výukových materiálů v programu Zodpovědně s penězi.

Účast na této akci mají účastníci zdarma – zdarma je obsahová část akce, coffeebreaky, obědy a také ubytování. Účastník si sám hradí dopravu na seminář a v rámci akce není zajištěna večeře.

Obě akce se budou konat v termínu 24. – 25. dubna 2014. Počet účastníků v každé skupině je omezen na patnáct, proto se svojí přihláškou neváhejte. Předběžně se můžete přihlásit zde – rezervaci svého místa pak závazně potvrdíte ve chvíli, kdy Vám k akci pošleme bližší informace. V případě většího počtu zájemců, bude rozhodující pořadí jejich přihlášky.

Akce je již naplněna a zájemci se mohou přihlásit už jen jako náhradníci.

 

Další články autora

Podobné články

Nejnovější

Legislativní změny v penzijním spoření

Co přináší legislativní změny všem, kteří mají potřebu si připravit investice na stáří? Jak moc se změní státní příspěvky do penzijních fondů? Využíváte tohoto...

Legislativní změny ve stavebním spoření

Jak moc ovlivní legislativní změny přístup klientů k top oblíbenému spořicímu produktu se státní podporou? Jaký dopad má úsporný vládní balíček pro konsolidaci veřejných financí...

Platba pomocí telefonního čísla

V České republice začala fungovat služba, která umožňuje přijímat i posílat peníze bez znalosti čísla bankovního účtu. Nově k tomu postačí pouze telefonní číslo. Služba se...