Seminář pro pedagogy z 20. ZŠ Plzeň na téma Osobní finanční gramotnost

Mgr. Petra Krůtová: „Školení nad míru splnilo moje očekávání. Určitě bylo velmi přínosné i pro praktický život. Na tak kvalitním školení jsem už dlouho nebyla. Paní lektorka Stáňa Křížová byla úžasná!”

Mgr. Lukáš Vitík: „Školení bylo velmi praktické, zajímavé, užitečné pro život. Přehledně organizované. Přednáška nás díky interakcím a aktivitám neuspávala. Těžko asi můžeme něco vytknout. Těším se na projektové dny k finanční gramotnosti pro žáky.”

Mgr. Tomáš Vyhnálek: „Školení mi přišlo přínosné hlavně tím, že bylo ze života, a to co jsme se dozvěděli, můžeme opravdu využít v každodenním životě. Líbilo se mi, že informace byly předkládány a ukazovány na příkladech z reálných situací. Fajn bylo také to, že jsme se mohli zapojit do aktivit. Lektorka Stáňa Křížová byla příjemná, vše pěkně vysvětlila.”

Mgr. Iva Sedláčková: „Školení skvělé, bavilo mě, přínosné, poučné, vtipně pojaté, paní lektorka Stáňa Křížová příjemná, milá. Velká spokojenost, děkuji.”

Mgr. Jitka Volfová: „Z mého pohledu bylo pro mě školení o finanční gramotnosti zajímavé a přínosné, protože jsem se dozvěděla spoustu nových informací pro řešení běžných situací v životě.”

Mgr. Gabriela Štrejlová: „Školení bylo velmi pěkné, zajímavé a hlavně přínosné. Děkuji, že jsem se mohla zúčastnit.”

Mgr. Jana Tolarová: Školení finanční gramotnosti bylo velmi přínosné.  Některé informace ohledně změn byly důležité pro další život.”

Mgr. Radka Vítová: Školení se mi líbilo, bylo přínosné, dozvěděla jsem se spoustu zajímavých informací.

Mgr. Vilma Doležalová: „Zajímavé, spousta informací a rad do života.”