Projektový den pro žáky 9. třídy ZŠ Zvoleněves, téma Nákup mimo kamenné prodejny

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „S projektovým dnem jsem byl velmi spokojen. Dozvěděl jsem se spoustu nových a užitečných věcí týkajících se reklamace, bankovního účtu, vybírání peněz z bankomatu, DCC poplatku v zahraničí atd. Myslím si, že by se ostatním žákům líbily i další obdobné projektové dny zaměřené na nějaké užitečné téma.”

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Projektový den pro mě byl užitečný, zajímavý i zábavný. Naučil mě věci o finanční gramotnosti, které jsem ještě nevěděl.”

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Celá přednáška jako taková mi přišla naprosto brilantní. Paní byla velice příjemná a dozvěděl jsem se spoustu zajímavých a užitečných věcí.”

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Informace, které jsme slyšeli, využijeme v reálném životě. Známe naše práva při nakupování online, ale i v kamenných prodejnách. Víme, jak pracovat s našimi hesly.”

Žákyně 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Uvolněná, přátelská atmosféra.”

Žákyně 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Mě se to líbilo. Dozvěděla jsem se hodně věcí, o kterých jsem nic moc nevěděla. Také se mi líbil přednes i program.”

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Naučilo mě to, jak si peníze šetřit, chránit a vydělat, a také jak je správně investovat. Hlavně peníze nepromrhat.”

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Už vím, co je dodejka. Jsem rád, že vím, že můžu věci vrátit do 14 dnů atd. Paní byla příjemná, líbila se mi její prezentace, to, že s námi mluvila.”

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Bylo to velmi přínosné. Zjistil jsem něco více, co se týče spoření, investice a internetových obchodů. A informace o DCC v zahraničí mi také do budoucna určitě pomůže.”

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Projektový den mě naučil, jak správně investovat. Naučil jsem se, co znamená DCC. Naučil jsem se práva osob, které si něco koupili a chtějí odstoupit od smlouvy. Jak si vydělat první milion.”

Žákyně 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Dalo mi to, že mám šetřit peníze, abych měla vždy do rezervy. Kdo si chce vydělat první milion, musí za tím jít a nevzdávat se.”

Žák 9. třídy ZŠ Zvoleněves: „Líbila se mi hra AZ kvíz na konci projektu, abychom si připomněli vše, co jsme se naučili.”